DUNLOP 90/100-14 49M TT Geomax MX32 DOT15

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Naše cena:

1 149 Kč (s DPH)
949 Kč ( bez DPH)


Dostupnost: do 1 dne

Více o produktu

Dunlop MX32 je moderní MC pneu, jejíž dobrý výkon na měkkém až středním terénu se potvrdil díky vítězstvím ve dvou velkých cenách. Ve srovnání se svým předchůdcem ukazuje model MX32 výhody v přilnavosti při zatáčení, ve směrové stabilitě, ovladatelnosti při smyku, trakci v přímém směru a v odolnosti. -tento model byl vyvinut v rámci kampaní týmů Hondy a Kawasaki na světovém mistrovství MX 2013 a bývalý jezdec MX GP a mistr Supermoto Eddy Seel zprostředkovával komunikaci mezi jezdci a týmem výzkumu a vývoje značky Dunlop -technologie Progressive Cornering Block Technology (PCBT) zahrnující zvýšenou flexibilitu bloků vedla ke zlepšení průjezdu zatáčkou -patentované rozložení více bloků na zadní pneumatice s různými rozestupy bloků a s méně bloky ve střední části zlepšuje kontakt s povrchem -patentovaný dezén bloku ramene pláště (tzv. chiseled shoulder) u předních pneumatik zlepšuje trakci a přilnavost a větší středové bloky poskytují vysokou trakci pro lepší výkonnost při startu (přední MX32) -díky technologii kostry pneumatiky CTCS bylo dosaženo konzistentnější směrové stability a lepší ovladatelnosti -nový dezén bez výztuh (tzv. ‘tie-bar’-less) přináší nižší tuhost bloků v ohybu, zlepšuje kontakt s povrchem, trakci a stabilitu v blátivém terénu -lepší tlumení a směrová stabilita byly dosaženy díky použití pryže tlumící zpětné nárazy (zadní pneu MX32) -směrový dezén přední pneumatiky nabízí optimalizovaný výkon při brzdění a stabilitu při zatáčení -větší středové bloky na přední pneumatice zlepšují stabilitu v zatáčkách na pevnějším povrchu PCBT-nová patentovaná technologie společnosti Dunlop nazvaná Progressive Cornering Block Technology zvyšuje flexibilitu bloků, která vede k lepší ovladatelnosti při smyku, a spolu s dvojitými okraji poskytuje zesílenou přilnavost při zatáčení. MBD-nová technologie rozložení bloků dezénu (Multiple Block Distribution, MBD) je charakteristická různými rozestupy mezi středovými bloky a oblastmi směrem k rameni pláště, což v kombinaci s menším počtem bloků ve středové části vede k lepšímu kontaktu s povrchem a zároveň spolehlivému záběru a přilnavosti. CTCS-technologie Carcass Tension Control System (CTCS) reguluje rozložení zatížení dezénu a optimalizuje napětí v různých oblastech pneumatiky, což má za následek konzistentnější a snadnější udržení směrové stability, lepší trakci v přímém směru a lepší zpětnou vazbu.
Objednací číslo: 633306
Výrobce: DUNLOP
Kategorie: Moto pneu Cross
Dostupnost: do 1 dne
Šířka: 90
Profil: 100
Ráfek: 14
Sezóna:
RUNFLAT pneumatika:
  • Nově v Našem sortimentu pneumatiky značky Lassa

    Od nového roku jsem zařadily do Našeho Sortimentu pneumatiky značky LASSA u kterých je možnost při nákupu celé sady je 5 let plná záruka na neopravitelné poškození

    detail novinky

Buďte v obraze!

Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o novinkách a výhodných akcích.

 

        Falken    Pirelli    Michellin    Sava    Sebring    Nokian    Sumitomo