Pneuservis, prodej moto pneu a pneu Plzeň | Pneu Hájek Plzeň
0 ks produktů za 0 Kč
Nákupní košík

Opravy alu disků

 Popis služby

Provádíme rovnání a renovace alu-disků (alu-kol). Nově dokážeme srovnat nebo opravit i disky na pracovní a zemědělské stroje ( Bagry, Traktory, UNC a BOBCAT ) jedná se o opravu a Rovnání disků a Vaření disků.

Přednost služby

Nemusíte kvůli malému defektu zbytečně investovat do nových alu-disků. Stačí přijet k nám a my Vaše alu-disky vyrovnáme, opravíme, příp. doporučíme jinou alternativu.

Přínos pro zákazníka?

Jednoznačná úspora financí naproti pořízení zcela nových alu-disků.

Popis služby

Provádíme veškeré opravy a rovnání alu disků, prodej disků plechových i ALU. Dále standardní opravy poškozených pneumatik a duší. Naši pracovníci jsou pro opravy alu disků a pneumatik nebo duší odborně proškoleni. Mechanici mají certifikát na provádění oprav a používají značkový opravný materiál.

Rovněž námi používané značkové opravné materiály jsou nejen velmi kvalitní, ale i cenově velmi výhodné. Proto je oprava poškozených disků nebo pneumatik v Pneuservisu Hájek pro každého našeho zákazníka zárukou dalších ujetých km a za příznivou cenu.

Připravujeme pro Vás více informací, včetně aktuálního ceníku.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 774245211 

Opravy a rovnání alu disků Opravy a rovnání alu disků
leštění alu disků leštění alu disků
 č.3
  • Nově v Našem sortimentu pneumatiky značky Lassa

    Od nového roku jsem zařadily do Našeho Sortimentu pneumatiky značky LASSA u kterých je možnost při nákupu celé sady je 5 let plná záruka na neopravitelné poškození

    detail novinky

Buďte v obraze!

Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o novinkách a výhodných akcích.

 

    Pneumatiky Lassa    Pneumatiky Falken    Pneumatiky Pirelli    Pneumatiky Michellin    Pneumatiky Sava    Pneumatiky Sebring    Pneumatiky Nokian    Pneumatiky Sumitomo