Nošiče na tři kola

To nejlepší pro tříčlennou rodinu plnou vášnivých cyklistů. Nabízíme vám unikátní nosiče na tažné pro 3 kola, které jsou skvělou volbou na všechny teplé a příjemné dny, které chcete trávit na kole. Zapomeňte tak na známé cyklostezky, jelikož naše nosiče kol vám umožní vaše kolo snadno a jednoduše naložit a převézt na jakékoliv místo. Stejně tak ale oceníte i možnost dokoupení adaptéru, určeného pro rozšíření o čtvrté jízdní kolo.

Co u našich nosičů rozhodně potěší, to je nejenom jejich kapacita, ale také jejich jednoduchost použití. Ať už vyberete jakékoliv nosiče na tažné pro 3 kola, můžete si být jisti rychlou montáží a demontáží, stejně jako bleskovým umístěním a upevněním samotných jízdních kol. Navíc díky všestrannosti není problém převážet kola jakýchkoliv velikostí, stejně jako lze pohodlně umístit kola dámská, pánská, ale samozřejmě i dětská. A to bezpečně, za váš vůz.

 

 
  • Nově v Našem sortimentu pneumatiky značky Lassa

    Od nového roku jsem zařadily do Našeho Sortimentu pneumatiky značky LASSA u kterých je možnost při nákupu celé sady je 5 let plná záruka na neopravitelné poškození

    detail novinky

Buďte v obraze!

Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o novinkách a výhodných akcích.

 

        Falken    Pirelli    Michellin    Sava    Sebring    Nokian    Sumitomo